Moterų sveikata

Kaip pasireiškia alergija skalbimo milteliams?

Įvairios alerginės reakcijos dažnai tampa tikra problema suaugusiems ir vaikams. Šio ligos simptomai prisideda prie miego sutrikimo, sukelia sunkų psichologinį diskomfortą ir paprastai sukelia daug nepatogumų pacientams.

Žinoma, jūs norite kuo greičiau atsikratyti bet kokios, net nereikšmingiausios alerginės reakcijos. Tuo tarpu tam tikrais atvejais tai gali būti labai sunku, nes problemą išspręsti būtina identifikuoti alergeną. Dirginančiu receptorius gali veikti nieko: maisto, netinkamo kosmetika, vaistai, žiedadulkių, muilo plovimo metu naudojamos, ir dar daugiau.

Contents

Kaip vaikams ir suaugusiems susidaro alergija milteliai?

Alergija skalbimo miltelių, kurio simptomai gali pradėti nuodyti suaugusiojo gyvenimą arba vaikas per kelias valandas tiesioginio kontakto su plovikliu ar išleisti šviežiai išplauti skalbiniai, daugeliu atvejų nulemia šiuos kriterijus:

Kaip pasireiškia alergija skalbimo milteliams?
 • odos paraudimas, niežėjimas ir pleiskanojimas kontaktiniame alergenui;
 • per didelis odos sausumas visame kūne arba tam tikrose jo vietose;
 • maži raudoni bėrimai, lokalizuoti daugiausia ant rankų, krūtinės, veido ar nugaros. Jei alergijai būdingas panašus bėrimas, tai dažniau vadinama aviliu;
 • vandeniniai burbulai mažais dydžiais. Iki tam tikro taško jie negali sukelti skausmo ar fizinio diskomforto, tačiau, jei jie sprogsta, pacientas visame kūne turi nevaisingą niežulį.

Be to, retais atvejais vaikų ir suaugusiųjų skalbimo miltelių alergijos simptomai gali būti tokie:

 • nepraeina odos patinimas;
 • sausas Barking kosulys, dažnai didėja bronchinės astmos priepuolis;
 • drėkinimo egzema;
 • alerginis rinitas ar sunkus nosies užgulimas.

Žinant, kaip alergija pasireiškia, galite iš karto atpažinti ligos požymius ir iš karto pašalinti visus paciento kontaktus su ploviklio kompozicija. Nors alerginių reakcijų skalbimo miltelių šiuo atveju apraiškos išliks ilgą laiką, situacija nebus apsunkina dar labiau, o neabejotinai turės teigiamą poveikį pacientui, kaip visumos sveikatai.

Alergija plovikliui vaikams ir suaugusiems – priežastys

Daugelyje skalbimo priemonių, turinčių miltelių ar gelio konsistenciją, yra daug agresyvių cheminių komponentų, kurių kiekviena gali sukelti alerginę reakciją.

Dažniausiai žmogaus organas netoleruoja šių ingredientų:

Kaip pasireiškia alergija skalbimo milteliams?
 • fosfatai. Įtraukti į ploviklių miltelių sudėtį, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas ir sušvelnėtų vandens kietumas;
 • Optiniai šalintuvai, naudojami lengviems daiktams plovinti ir švytėti baltumą;
 • kondicionavimo sudedamosios dalys, kurios skalbinius lengvina ir palengvina tolesnę lyginimo procesą;
 • kvepalai ir kvapiosios medžiagos. Į miltelių ploviklių sudėtį įtraukite malonų aromatą.

Visos šios medžiagos gali neigiamai paveikti tiesioginio sąlyčio asmenį, taip pat kvėpavimo sistemą, įkvėpus mažas daleles.

Ypač dažnai jauniklių kūnas netoleruoja ploviklių, kurių konsistencija yra milteliai. To priežastis gali būti šiek tiek kitokia.

Taigi, alergija ploviklio milteliams kūdikiui paprastai paaiškinama šiais veiksniais:

 • netinkamas imuninės sistemos formavimasis. Naujagimiai vaikai labai dažnai reaguoja į svetimus baltymus iš išorinio pasaulio dėl imuniteto savybių, kurių sunkumas mažėja kūdikio augimo metu;
 • Be to, ankstyviausio amžiaus vaikai taip pat turi netobulos odos. Viršutinis sluoksnis kūdikių odą yra labai plonas, dėl kurių visi agresyvus cheminės medžiagos įtrauktos į miltelių detergentų, greičiau įsiskverbti į savo kūną, sukelia daug simptomai yra padidėjęs jautrumas.

Ar gali būti alergiški milteliai “Eared Nanny”?

Kad būtų išvengta nemalonių simptomų, jaunos mamos labai dažnai perka ypatingus miltelių produktus, leidžiančius nuplauti naujagimių apatinius. Šiuo metu populiariausi šios kategorijos milteliai – “Eared auklė”, kuri yra labai gera plovimui įvairių teršalų ir tuo pačiu metu yra prieinama kaina.

Savo reklamoje gamintojai garantuoja, kad šie milteliai yra hipoalergiczni, o tai reiškia, kad alergija vaikams yra visiškai pašalinta.

Kaip pasireiškia alergija skalbimo milteliams?

Štai kodėl, kai trupinius dar augalus alergija, jo tėvai net nežino, kad priežastis slypi dėl jautrią odą kūdikio miltelių detergentų poveikis.

Tiesą sakant, milteliai “Eared auklė” taip pat sudėtyje yra fosfatų ir kenksmingų paviršiaus aktyvių medžiagų, tačiau jų koncentracija yra daug mažesnė nei panašiuose miltelių plovikliuose, skirtuose suaugusiems. Štai kodėl po naudojimo “Eared auklė” Kūdikiai gali patirti alergiją, nors daugeliu atvejų jo simptomai yra labai nežymūs.


Ką daryti, jei esate alergiškas milteliams ir kaip to išvengti?

Norėdami atsikratyti nemalonių simptomų, turėsite išspręsti problemą kardinaliai. Milteliai, kurie netoleruoja jūsų kūno, negalima naudoti. Šiandien parduotuvių asortimentas pateikia daugybę įvairių plovimo priemonių, kurios padės išvengti individualios netoleravimo požymių arba bent jau iki minimumo sumažins jas.

Nepaisant to, yra žmonių, kurie yra alergiški bet kokiems milteliams.

Šiuo atveju, norint atsisakyti ploviklių, gali būti labai sunku, todėl plovimo metu būtina laikytis šių paprastų rekomendacijų:

 • visada dėvėkite gumines pirštines, kai naudojate skalbimo miltelius;
 • Kruopščiai nuplaukite drabužius. Automatinio skalbimo atveju įveskite papildomą skalavimo ciklą;
 • Neviršykite dozavimo, nurodyto ant pakuotės;
 • Laikykite miltelius tik uždarytoje talpykloje.

Jei alergija pasireiškė nepaisant to, kaip buvo imtasi prevencinių priemonių, gerkite bet kokius antihistamininius piliules, pvz., Fenistil arba Tavegil.

Tai padės užgniaužti nemalonius simptomus ir palengvinti bendrą būklę. Galiausiai, jei alergija yra didelio masto ir žymiai pablogina jūsų gyvenimo kokybę, nepraleiskite laiko ir visada pasikonsultuokite su gydytoju.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply