Padaryti geles iš šilko audinio savo rankomis | pangudownloads.com
Rankų darbo

Padaryti geles iš šilko audinio savo rankomis

Neseniai dirbtinės gėlės iš rankų darbo audinio vis dažniau naudojamos papuošti dovanas, interjero daiktus, drabužius ir aksesuarus. Šiems tikslams dažniausiai naudojamas šilkas, jis atrodo brangus ir išskirtinas, tačiau audinių gėlės gali būti pagamintos iš kitų medžiagų: atlaso, tekstilės, odos, drabužių ir kt.

Sukurk grožį savo rankomis

Padaryti geles iš šilko audinio savo rankomis

Gražios ir elegantiškos gėlės iš šilko su savo rankomis yra labai įdomus, patrauklus, patrauklus ir tuo pačiu metu sunkus procesas. Kiekvienas šio rankų darbo etapas, kuris, be abejo, palinkėtų tiems, kurie mėgsta laisvalaikį praleisti įvairiais amatais, yra įdomus.

Pasirinkimas audinių ir aksesuarų, pirkimas papuošalai iš akmenų, plunksnomis ir karoliukais, audinių dažymo, lapų ir žiedlapių ir vėlesnio vykdymo gatavo produkto apdorojimas yra įtempiami taip, kad ten yra ne jėga atitrūkti nuo darbo minutę! Noriu kuo greičiau sukurti savo šedevrą.

Šiuo atveju nesvarbu, ką jūs darote – mažą sagės, tūrinis apdaila suknelę ar šukuosena, Boutonniere ar Corsage ant rankos, svarbiausias dalykas, daryti viską su siela.

Kodėl šilkas?

Populiariausias medžiaga gėlių ir kitų gražių, naudingo papuošalų gamybai yra tik šilkas, ir tai nepaisant to, kad labai daug pardavimų pigesnių sintetinių ir pusiau sintetinių medžiagų su panašiomis savybėmis akivaizdoje.

Tai tik apie pritraukimą žavių žvilgsnių aplink malonų šilko blizgesį, kuris išlieka ir ateityje. Gėlės iš šilko, kiekvienas gali išmokti gaminti meną, visada atrodyti gražiai ir labai natūraliai.

Be to, šis labai švelnus, minkštas ir beveik erdvus medžiaga yra labiausiai tinkantis ir patogus darbe, skirtingai nuo satino ir organzos. Todėl patyrę meistrai gaminant tokius papuošalus teikia pirmenybę šilkui.

Tačiau pradedantiesiems vyriškos lyties vyrams, kurie yra apmokyti ir paprasčiausiai įvaldę rankų gėlių iš audinių techniką, rekomenduojama pradėti dirbti su nebrangiais sintetiniais audiniais. Labai tinka “mokymo medžiaga“Tokios medžiagos kaip dirbtinis šilkas ir viskozė.

Po to, kai ranka yra “supakuotas“, Įvaldomi floristikos pagrindai, o visos operacijos bus atliekamos tiksliai ir tiksliai, galite pradėti naudoti gražų ir brangią japonišką šilką gėlėms.

Iš natūralaus šilko pagaminti dirbiniai pilami, žaidžiami skirtingomis spalvomis ir nuostabiai spindi tiek spinduliais ryškios saulės, tiek gero dirbtinio apšvietimo. Be išorinio patrauklumo, ši medžiaga gali pasižymėti tokiomis savybėmis kaip ir aukšta higroskopiškumu.

Padaryti geles iš šilko audinio savo rankomis

Po mirkymo jis labai greitai išdžiūsta, išlaikant formą po žiedlapių pasukimo. Gėlės, pagamintos iš šilko, pagamintos savo rankomis, bus maloniausia ir įsimintiniausia dovana bet kuriai mergaitei ir moterimi, jie puikiai dekoruos bet kokį interjerą ir “atgaivinti»Seni drabužiai.

Dažnai šilko gėlių gamybai naudojama Japonijos kanzashi technika. Gėlės, pagamintos naudojant šią techniką, dažnai gali būti vertinamos kaip gražūs ir išskirtiniai dekoratyviniai elementai, puošiantys lambrekinus, užuolaidas ir užuolaidas.

Japonų technika kanzashi apima 2 rūšių žiedlapių – aštrus ir suapvalintas, kurie yra sulankstyti specialiu būdu. Tai labai lengva padaryti, nes jums reikia atsirasti laisvo laiko. Ši technika apima įvairios pločio šilko juostelių naudojimą kaip žiedlapių medžiagą.

Mes tai darome savo rankose: ko reikės

Jei jus domina tokia įdomi pamoka, kaip padaryti gražių gėlių savo rankomis, pirmiausia turite įsigyti visus reikalingus prietaisus. Nebūtina įsigyti jokių specialių įrankių, kuriuos galima rasti bet kurioje parduotuvėje, kuri parduoda rankų darbo produktus, nes jie ne visada yra pigūs.

Galite gana sėkmingai ir tiksliai padaryti šilko gėlę, kaip ir šiems specialiems įrenginiams, ir naudodami įprastus įrankius, kurie yra “remonto atvejis“Bet kurio žmogaus.

Dažniausiai naudojami įrankiai ir įrenginiai:

  • žirklės;
  • įvairių formų peiliai;
  • valdovas;
  • žymekliai;
  • bronzos buliukai su skirtingais darbiniais paviršiumi;
  • Lituoklis;
  • klijų pistoletas.

Be pirmiau minėtų daiktų, jums reikės puodelio, 200 ml vandens ir 3 arbatinius šaukštelius želatinos.

Veiksmų seka

Pirmiausia turite paruošti šilko apdorojimo sprendimą. Į puodą supilkite 200 ml vandens, įpilkite želatinos į tris arbatinius šaukštelius, gerai sumaišykite ir užvirkite maždaug dvidešimt minučių. Po to mišinys turi būti šildomas ant plokštelės, kol visiškai ištirpsta želatina.

Kai tirpalas tampa vienalytis, turite japonišką šilką nuleisti 3-5 minutes. Audinys turi būti įmirkytas tirpalu, tik po to jį galima nuimti. Šiuo atveju griežtai draudžiama jį paspausti.

Padaryti geles iš šilko audinio savo rankomis

Audinys turi būti pasvertas labai sklandžiai, be raukšlių, išdžiūti, kad gautų tobulą drobę, skirtą žiedlapių formavimui ir ateities pumpurų lapams. Jei įsigyjamas audinys ar papuošimai, kurie buvo rasti jūsų namuose, susimaišę saugojimo ar transportavimo metu, juos reikia išvalyti iš netinkamos pusės.

Po to, kai audinys visiškai išdžiuvęs, galite pradėti formuotis gėlių. Pagal paruoštas kartono šablonus reikia iškirpti reikiamą želatinos įmirkyto šilko žiedlapių ir lapų skaičių. Specialistai rekomenduoja padengti ruošinius 45 laipsnių kampu į vadinamąjį akcijų siūlą.

Po to, jūs turite švelniai sudeginti visų žiedlapių kraštus, tai galite padaryti su žvakė. Po to, padedami varinių biuletenių, suteikiama jiems būtinas posūkis. Kai visi elementai yra pasirengę, galite pradėti montuoti gėlę, tai galite padaryti su adata ir sriegiu, taip pat su lipni pistoletu.

Pačios gėlės bus geriausia dovana visiems, kurie myli viską, kas yra ryški ir unikali.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 3 = 7