Ako sa zbaviť kašľa raz a navždy | pangudownloads.com
Varenie chutné

Ako sa zbaviť kašľa raz a navždy

Tradičná medicína bola populárna v čase krízy liekov. Aby sa zbavili najrôznejších chorôb vrátane vážnych foriem, ľudia sa uchýlili k vlastným liekom, ktorých základom boli prírodné produkty.

Jeden z osvedčených receptov sa používa dodnes – pálený cukor. Je ťažké uveriť, že karamel je schopný liečiť boľavé hrdlo bez liekov tretích osôb. Ale kto to skúsil, s dôverou potvrdí – výhody sú hmatateľné, fungujú metódy babičky.

Zhoršenie zdravia: aký je dôvod?

Každoročne dochádza k zhoršeniu zdravia. Vezmite na porovnanie ľudí narodených v 70. a 2000. rokoch.

Čo rozlišovalo životné črty “tej doby”:

Ako sa zbaviť kašľa raz a navždy
  • rozvinuté poľnohospodárstvo a nákladné hospodárstvo;
  • práce sa konali na čerstvom vzduchu;
  • potraviny – prírodné produkty pestované samostatne;
  • vysokokvalitný sen;
  • minimálny kontakt s elektrickými spotrebičmi.

Ľudia mali silnú imunitu, boli liečené bylinami, žili dlhšie, čo sa nedá povedať o súčasnej generácii. Rozvoj moderného sveta viedol k sedavému životnému štýlu, zníženiu pobytu v čistom ovzduší a umelo pestovanému jedlu.

Produkty obsahujú málo vitamínov a užitočných prvkov, čo vedie k zníženiu ochrany imunitného systému a baktérie a vírusy sa menia každý rok. Najnovší vývoj liekov má niekoľko kontraindikácií a spôsobuje väčšie poškodenie organizmu.

Aby sme definitívne nedokázali ukončiť imunitu, je potrebné, aby sme menej často využívali pomoc tabletkám.

Pokúste sa liečbu katarických ochorení začať prirodzene. Pre zníženie teploty môže čaj s citrónom, nádcha odstránené premytím vodným roztokom chloridu sodného, ​​a kašeľ pomáha výluh sladkého drievka cukríky alebo z pálenej cukru.

Ak sa zdravotný stav nezlepší v priebehu troch dní, stojí za to navštíviť lekára na kompletné vyšetrenie, vykonanie testov a zistenie zdroja infekcie.

Poďme sa vrátiť k ľudovej medicíne a zvážime populárnu techniku ​​- liečbu cukru.

Poškodenie a prospech zo spáleného cukru

Liečivé prípravky bez výnimky sú schopné poškodiť organizmus, ak je ich aplikácia neprimeraná. Vypálený cukor nie je ani bezpečný. Ak sa dávka nerešpektuje, sladký liek môže ovplyvniť postavu, pečeň a zuby. Preto sa neopierajte o sladké. Ale urobiť užitočnú liečbu pre kašeľ je celkom reálna.

Čo presne pomáha spálený cukor? Po prvé, cukor je prirodzenou baktericídnou a dezinfekčnou zložkou. Pri exacerbácii vírusových infekcií sa v krku objavia bolestivé pocity. Začína sa počiatočný zápalový proces. Ak dôsledok infekcie nie je vylúčené včas, choroba sa rozšíri do celého dýchacieho systému.

Zhenka zabíja baktérie, zmäkčuje hrdlo a zmierňuje záchvaty kašľa. Tento nástroj sa odporúča vykonať v počiatočných fázach. Ďalšie zhzhenku používa ako pomôcka pre vlhký kašeľ, na skvapalnenie hlienu.

Ako vyrobiť strúhaný cukor?

Piesok sa roztaví v hrnci, v panvici alebo v polievkovej lyžici. Pri rozpúšťaní a karamelizácii sa vyžaduje iba požiar. Pre dobrý príklad vám ponúkame recept na prípravu liečivých cukríkov.

Pre to potrebujeme:

Ako sa zbaviť kašľa raz a navždy
  • granulovaný cukor – pol polievková lyžica;
  • stará lyžička, ktorá nie je škoda fajčiť;
  • fólia mazaná rastlinným olejom;
  • spaľovací plynový horák.

Príprava takých cukríkov trvá maximálne 7 minút. Napíšte lyžičku čajového cukru. Zapaľte oheň a držte zariadenie nad horákom. Keď sa kryštály roztavia a získajú svetlo hnedý odtieň, nalejte obsah na fóliu. Ak nie je žiadna fólia, použite dosku namazanú olejom tak, aby sa škvrna nelepila.

Vložte špáradlo do horúcej zmesi a nechajte zmraziť. Sladká medicína je pripravená. Na liečbu bolesti hrdla budú deti potrebovať 4 cukríky denne.

Recept na laktózu sa robí rovnakým spôsobom. Iba na konci sa obsah naleje do studeného mlieka.

Ak je dieťa malé, je lepšie použiť sirup alebo silný karamel. Ak chcete vyrobiť cukor z kašľa vo forme sirupu, budete potrebovať bylinky z lekárne: tymian, sladkého drievka alebo mäta.

Pokyny varia trávu a nechajte ju variť. Štandardným spôsobom roztavíme piesok a nalejeme do hotového vývaru. Zmiešajte obsah a nechajte dieťa piť 100 ml 3 krát denne.

Recepty z páleného cukru pre deti obsahujú bylinky a pitie s prídavkom malín, rakytníka alebo Kaliny. Dospelí sa odporúčajú používať liek obsahujúci alkohol alebo cibuľovú šťavu.

Recepty pre dospelých

Ako sa zbaviť kašľa raz a navždy

Jednoduchšie kašeľ s bronchitídou pomôže ľahký recept na cukor a vodku. Nalejte 100 g piesku do hrnca a topíme do ohňa až do hnedého. Vypnite plyn a pridajte do nádoby s karamelom 250 g vriacej vody pri izbovej teplote a premiešajte. Keď sa sirup ochladí, nalejte pohárik moonshine, vodku alebo koňaku. Užívajte každé 2 hodiny na hltane. Pomery sa vypočítavajú na jeden deň.

Vypálený cukor s cibuľou z bolesti v krku, je to urobené rovnakým spôsobom. Len namiesto alkoholu pridáme cibuľovú šťavu.

Musíte konzumovať chybu v akejkoľvek forme až 7 krát denne. Keď sa dávka pozoruje, prvý deň sa objaví úľava. Deti mladšie ako 2 roky by sa nemali zaobchádzať neoprávnene.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

21 + = 31

Adblock
detector