Robíme štíhle nohy | pangudownloads.com
Šport a zdravie

Robíme štíhle nohy

Oblasť bedrového kĺbu je pre ženy najproblematickejšia. To je tam, že okamžite odložiť všetky príliš jesť kalórií, čím sa zvyšujú tukové časti a zvyšuje panvu, že nikto nie je pohodlné.

Tukové usadeniny v panvovej časti sú najstabilnejšie. Začnú sa objavovať v dospievaní, keď je obdobie puberty aktívne. Často akumulácia prebytku trvá roky, takže mesiac očakávať úplnú transformáciu nestojí za to.

Robíme štíhle nohy

Tiež by bolo užitočné pre akékoľvek dievčatá, aby vedeli, že pred menopauzou si orgány žien udržiavajú nadbytočné tukové usadeniny hlavne v stehnách. Zvýšenie objemu týchto oblastí - stehien, pasu - pomohlo dokonca aj jaskyniu ženy prežiť podmienky ďaleko od nášho dnešného ideálu.

Tí, ktorí dokázali udržať tuk v bokoch, mali schopnosť znášať, porodiť a kŕmiť dieťa v ťažkých časoch.

Počas obdobia tehotenstva a dojčenia ženské telo potrebuje asi 1000 ďalších kalórií denne spotrebovaných a pochádza z ložiska femuru.

To je jeden z mnohých dôvodov, ktoré vám zabraňujú zbaviť sa nadbytku kilogramov v týchto častiach - všetko sa postarala sama Matka príroda.

Hormóny v ženskom tele (progesterón a estrogén) sú dôležité pre tenký pás. Keď je ich rovnováha narušená, ženy sa tiež menia. Vedci zistili, že estrogén pôsobí proti inzulínu a progesterónu proti kortizolu.

Keď sa oba hormóny vyrábajú v nadbytku a bez kontroly, vedú k zvýšeniu brucha.

Estrogén je hlavný hormón, "Zodpovedná" pre boky. Progesterón inhibuje jeho účinok. Keď je telo dlhodobo stresové, trpí vysokým emočným stresom, zvyšuje hladinu kortizolu, ktorý potláča progesterón. Pokúste sa nevystaviť svoje telo a myšlienky stresu. Okrem vyššie uvedených faktorov ženy chcú znížiť stehno, ktoré prirodzene majú široké panvové kosti a ženy po pôrode.

Štruktúra nohy závisí od dvoch základných faktorov: zníženie objemu nohy, odstránenie tuku (dosiahnuté udržaním režimu a stravy) a posilnenie svalov pomocou cvičenia.

Ako znížiť objem nohy a bokov?

Ak chcete zistiť veľkosť pracovnej plochy pre chudnutie nohy, preskúmajte svoje telo. Utiahnite hýždeň a jemne vytiahnite záhyb pokožky, ktorá sa vytvorila. Čo je medzi prstami, je to, čo musíte zbaviť. Skôr než začnete riešiť otázku, ako znížiť objem nohy, musíte si jasne uvedomiť, že je jednoducho nemožné schudnúť v častiach. Ale môžete ľahko zlepšiť vzhľad akejkoľvek časti tela pomocou rôznych opatrení - diéty, cielené cvičenia.

Pokiaľ ide konkrétne o zníženie bokov, môžete to urobiť znížením celkovej telesnej hmotnosti. K tomu dochádza vtedy, keď je kalorická rovnováha znížená - spotrebujeme viac ako spotrebujeme.

Preto je prvým krokom vytvorenie vyváženého potravinového systému:

Robíme štíhle nohy
 • Potravinový časopis. Túto funkciu môžete vykonať aj bežný prenosný počítač, v ktorom zapíšete to, čo ste pohltili počas jedného dňa;
 • Zníženie kalórií. Musíte ich pomaly skracovať. Telo dostane signál, že je čas použiť kalórie nahromadené v problémových oblastiach;
 • Raňajky! Väčšina konzumovaných jedál by sa mala konzumovať ráno;
 •  Časté občerstvenie. Je lepšie jesť mnohokrát denne, ale trikrát menej ako obvykle;
 • Nízka sacharidová strava niekoľkokrát za týždeň. Transformácia bude rýchlejšia, ak odmietnete rafinované uhľohydráty dvakrát týždenne.
 • Viac zeleniny a ovocia. Majú veľa užitočných látok, ktoré pomáhajú rýchlejšie trávenie bielkovín a podporujú chudnutie;
 • Viac vody! Ak máte obavy z vášho vzhľadu, potom piť aspoň 1,5 litra vody denne.

Nenávistné objemy, ktoré sa pridajú a svaly, začali efektívne a rýchlo odísť, musíte začleniť do každodennej rutiny aeróbneho cvičenia.

Ako znížiť množstvo svalov na nohách?

Chôdza, bežná chôdza je najjednoduchší druh počiatočnej redukcie hmotnosti. Choďte pešo do práce alebo nechajte dopravu skôr na niekoľko zastávok, chôdze domácich zvierat, vyliezť po schodoch. Získajte krokomer a chodíte denne asi 25-30 minút. Za hodinu rýchlej chôdze stratíte 300 kalórií.

Running je najúčinnejší spôsob, ako sa rozlúčiť. Tuk aktívne opúšťa zadok a stehná. Začnite s pomalým tempom 5-7 minút joggingu a zvyšte zaťaženie na 40-45 minút. Počas tejto doby môžete spáliť 475 kalórií.

Plávanie je ďalší skvelý typ aktivity, s ktorým znižujete nohy. Je známe, že 30 minút plávania každý týždeň vám umožní dosiahnuť požadovaný tvar bokov.

Cyklistika dokonale vedie k tvaru. Pedále sú ďalším spôsobom, ako sa rozlúčiť s nadváhou. 45 minút - a mínus 335 kalórií. V lete je táto aktivita jedným potešením.

Intervalové tréningy, stupňovité schody, bežci, eliptické tréneri vo fitness centre sú naprogramované pre dobrú intenzitu tréningu. Tam sa môžete zaregistrovať na triedu v aerobike, jóga.

Cvičenie na zníženie objemu nohy

Nastavenie tvaru bokov pomocou cvičení vám umožní naučiť sa, ako znížiť nohy v objeme za týždeň.

Vykonajte nasledujúce jednoduché cvičenia:

Robíme štíhle nohy
 • Drepy. Vykonajte 10-15 opakovaní po 2 sade. Squats v blízkosti steny je vylepšená možnosť. Rozdiel v porovnaní s klasikou spočíva v tom, že je potrebné pritiahnuť sa k stene a posadiť sa tak, aby bol uhol v kolene o 90 stupňov;
 • Padá s činkami. Vynikajúce formovacie cvičenie, ideálna odpoveď na otázku, ako znížiť množstvo teliat na nohách. Zahŕňa veľké množstvo svalov. Vykonajte 10-12 opakovaní pre každú nohu;
 • Bočný vstup na plošinu. Krok-cvičenie utiahnuť slučky svalov a svalov teliat. Ako pomocná váha môžete mať činky 2 kg. Do 2-3 prístupov v každej z 12-15 opakovaní;
 • Vytlačte na jednu nohu. Cvičenie sa vykonáva na rovných nohách. Vykonajte 2 sady, každý s 10-15 opakovaniami;
 • Zdvihnúť telo na loptu. Pre váhy môžete použiť činky. Postupujte pomaly, podľa 3 prístupov. 10 až 20 krát.

Ak chcete dosiahnuť dobré výsledky a znížiť objem problémových oblastí, pravidelne si cvičte, ale nepreháňajte. Dodržujte bezpečnostné opatrenia. Postupujte podľa našich rád, viesť zdravý životný štýl a potešte sa sami a okolím s krásnymi formami!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

86 + = 87